Akcje

28.05

Czwartek

11:00
Poznaj Swoją Specjalizację - neurochirurgia

Nadszedł czas na kolejne spotkanie w ramach projektu Poznaj Swoją Specjalizację, tym razem zobaczymy się z neurochirurgiem, dr hab. n. med. Dariuszem Łątką. Będzie okazja do posłuchania o specjalizacji jaką jest neurochirurgia, niewątpliwie jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających, oraz zadania nurtujących nas pytań nie tylko dotyczących przebiegu specjalizacji ale też pracy neurochirurga już 28.05 o godz. 11:00 za pomocą platformy medicalgeek, na której trzeba się zapisać do webinaru.

11.05

Poniedziałek

12:00
Tramwaj Zwany Pożądaniem

Tramwaj zwany pożądaniem” to flagowy i znany w Polsce projekt organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland we współprawcy z fundacją MTV Staying Alive. Podczas wydarzeń organizowanych w ramach projektu członkowie IFMSA-Poland edukują społeczeństwo w zakresie zdrowia reprodukcyjnego oraz tematyki HIV/AIDS.

05.05

Wtorek

17:00
Poznaj Swoją Specjalizację- medycyna ratunkowa

Nawet podczas kwarantanny studiujemy, zastanawiając się jaką specjalizację wybrać. Przed nami spotkanie z wybitnym lekarzem, prof dr hab. n. med. Juliuszem Jakubaszko, specjalistą anestezjologii, intensywnej terapii i medycyny ratunkowej, który opowie nam o specjalizacji jaką jest medycyna ratunkowa.

11.04

Sobota

20:15
Każdy Batman potrzebuje Robina - szyjemy przeciw Covid-19

Tak jak każdy Batman potrzebuje Robina, tak polska służba zdrowia teraz potrzebuje nas!

07.03

Sobota

11:00
Dzień Kobiet z „ProfiRAKtyką”

Akcja „ProfiRAKtyka” to wydarzenie, które ma na celu ułatwienie społeczności lokalnej dostępu do edukacji prozdrowotnej i szerzeniu świadomości na temat nowotworów i sposobach ich zapobiegania.